Корзина
9 отзывов

Klema

3D принтери KLEMA – це розробка компанії 3DDevice. Як спеціалісти в області 3D технологій та одні із лідерів на ринку 3D друку, їм доводилось зіштовхуватись із обладнанням різної якості. Величезний досвід роботи, як і з пристроями, так і з матеріалами для 3D друку дозволили розробити 3D принтери, достойні наших клієнтів.

 

3D принтери KLEMA - це якісні пристрої, які виконані в металічному корпусі. Залежно від обраної комплектації, додатково у них можуть бути присутні акрилові вставки, призначені для ізоляції корпусу принтера. Однією із головних переваг цих 3D принтерів являються доступність, а точніше співвідношення ціни/якості. 

Незамінним атрибутом 3D принтерів KLEMA є надійна механіка. Надійні рельсові направляючі забезпечують високу точність відтворення деталі. 

Виконані у міцному і стабільному корпусі, що забезпечує стійкість пристрою і значно скорочує вірогідність виникнення погрішності при 3D друці. 

3D принтер KLEMA забезпечує якість 3D друку у 40 мікрон! Цього достатньо навіть для відтворення деталей із високою ступінню деталізації.