Корзина
9 отзывов

3Д ручки

3D ручки - це інструмент, спроможний малювати в повітрі. Чари, подумаєте ви, але ні, всього лише черговий технологічний прорив в області 3D моделювання. Гаджет, якому судилося назавжди змінити уявлення про те, що таке "малювання", адже тепер ви можете малювати не на папері, а в просторі!

Пристрій нагадує FDM-принтер, однак сфера його застосування по-справжньому величезна. З його допомогою ви зможете не лише практикуватись в малюванні та експериментувати в створенні художніх шедеврів, але і безперечно зможете вирішити багато проблем побутового характеру.

Сфера застосування 3D ручок необмежена. Багато користувачів помилково сприймають гаджет, як розважальний пристрій. Штучні візерунки, оригінальні фігурки і прикраси – це всього лише мала частина із того, на що спроможні аддивні ручки!

Разом з пристроєм, що малює пластиком, немає нічого неможливого. З його допомогою ви суттєво спростите процес прототипування, а також завжди зможете власноручно створювати подарунки для друзів та близьких.

Ручка стане чудовою іграшкою для дітей. Вона не лише дозволить збагатити дозвілля і по-новому поглянути на сучасні розваги, але і посприяє розширенню дитячого кругозору, розвитку просторового мислення і моторики рук. 

Принцип роботи гарячої 3D ручки доволі простий. На відміну від звичайних застосунків для письма і малювання, замість чорнил заправляється пластикова нитка. Більшість ручок, доступних на роздрібному ринку, використовують звичайний полімерний пруток, який купується для принтерів, що працюють по технології пошарового наплавлення. 

У задній частині корпусу передбачений спеціальний отвір, у котрий вставляється філамент. Вбудований механізм автоматично підводить чорнило до екструдера, де воно розплавляється і виділяється в розплавленому вигляді назовні.

Металічний наконечник друкованої головки нагрівається до температури 240 °С, тому при роботі з пристроєм слід притримуватись базових правил безпеки. 

Не дивлячись на те, що ручки оснащені вбудованим вентилятором для пришвидшення процесу застигання пластику, халатне ставлення до пристрою напряму пов'язано з ризиком отримати опік.