Корзина
9 отзывов
 • 3Д друк пластиком, фото 2
 • 3Д друк пластиком, фото 3
 • 3Д друк пластиком, фото 4
 • 3Д друк пластиком, фото 5
3Д друк пластиком

3Д друк пластиком

 • Услуга
 • Код: 001

от 100 грн.

+380935398727
 • График работы
 • Контакти
3Д друк пластиком3Д друк пластиком
от 100 грн.
Услуга
+380935398727
Описание
Информация для заказа

Виготовлення деталей на 3D принтерах набирає все більшої популярності.

Що таке 3D принтер? Під 3D принтером мається на увазі пристрій, який дає можливість створювати тривимірні об'єкти на основі віртуальної моделі. Для цього використовується спеціальне програмне забезпечення.

FDM-друк — це пошаровий друк. Пластик подається через сопло. Після впливу високої температури розплавлена ​​маса наноситься в задані координати, відповідно до сформованого на слайсері G-code. Після завершення роботи потрібно додатково обробити деталь, щоб позбутися слоїстості, хоча це не обов’язковий етап.

3D-друк пластиком можна використовувати для виготовлення моделей, функціональних прототипів, інструментів і навіть готової продукції. FDM - технологія дозволяє швидко створювати міцні деталі та механізми з пластику, який нагадує велику котушку ниток. Завдяки великому асортименту різновидностей філаменту 3Д друк надає рішення великій низці задач у різних галузях.

Друк виробів відбувається після того, як користувач спроектував тривимірну модель на комп'ютері. Коли 3D макет готовий — відбувається поділ деталі на безліч тонких шарів (слайсінг). Це робиться для того, щоб обладнання знало яку товщину шару укладати, з якою швидкість видавлювати та інші дані. Отримані відомості передають принтеру і відбувається друк.

До кожного замовлення індивідуальний підхід. Адже ми стараємось для вас. 3Д друк завжди хороше і швидке рішення. Присилайте нам фото Вашої ідеї, так навіть ті, що у Вас виникнуть в ресторані і окрім серветки ніде було її викласти, деталі з розмірами чи приносьте зламані деталі до нас в офіс і ми швиденько їх відновимо.

3DWAY виконає 3D друк будь-якої складності!
Основні вимоги до моделі:

 • Максимальний розмір цільнолитої деталі до 500 х 500 х 500 мм;
 • Формати моделі .STL, .STP, .OBJ, ., .SLDPRT;
 • Обсяг файлу моделі не більше 200 Мб

Якщо 3Д модель являє собою сукупність деталей, при проектуванні враховуйте зазор між деталями!

Наша компанія також надає послуги високточного друку за допомогою технології SLA - створення виробу шляхом затвердування фотополімерної смоли під дією УФ-випромінювання. Застосовується переважно для ювелірних виробів, високоточних прототипів, прдеметів складної геометрії.

При тому висота шару стартує від 0.025 мм

Вартість вираховується виходячи із багатьох факторів таких як вага, час друк, вид фотополімерної смоли і таке інше. Формати для роздруку .STL або .OBJ

Для залишення заявки відправляйте свої моделі у месенджер або на пошту info@3dway.com.ua

Якщо у Вас не має готової моделі, не БІДА. Ми також надаємо послуги 3Д моделювання та проектування. Ви надаєте всі доступні Вам матеріали (креслення, ескізи, фото або просто ідею) - ми постараємося знайти рішення і допомогти вирішити вашу задачу. Усі матеріали відправляйте на пошту вказану вище)

Давайте матереалізовувати Ваші ідеї разом!

 • Цена: от 100 грн.